Deratizācija un grauzēju iznīcināšana

Deratizācija - žurku, peļu un citu grauzēju iznīcināšana var tikt veikta ar vairākām metodēm. Atbrīvoties no grauzēju invāzijas dzīvokļos un privātmājās ir iespējams izmantojot mūsu piedāvāto žurku indi. Patstāvīga žurku un peļu apkarošana ir ātrs un ērts veids, kā apkarot nelielas grauzēju saimes, taču ir situācijas, kad nepieciešama profesionāļu palīdzība. 

Ņemot vēra, ka grauzēju apkarošanai tiek lietota īpaša inde, pastāv arī drošības riski veselībai, ja žurku vai peļu iznīcināšanas procesā tiek pieļautas kļūdas. Tādēļ drošāk ir izmantot pieredzējušu deratizācijas speciālistu pakalpojumus. 
Mūsu uzņēmums ir oficiālais žurku indes Storm Ultra Secure izplatītājs, tādēļ sniedzot deratizācijas servisu garantējam vienīgi pārbaudītus, sertificētus un ļoti iedarbīgus līdzekļus, kas novērsīs žurku un peļu invāziju uz ilgu laiku. 


Izvēloties mūsu deratizācijas pakalpojumu, saņemsiet profesionālu un pieredzes bagātu servisu ar individuālu attieksmi un elastīgu cenu politiku. Mūsu uzņēmuma priekšrocība ir tiešā izejvielu izplatītāja statuss, kas ļauj piedāvāt ļoti konkurētspējīgu cenu arī augstas iedarbības, kvalitātes žurku un peļu indēm. 

Pirkumu grozs